Home » Bydlení

Co dát jako dárek do nového domu či bytu? Tipy na dárky do domácnosti Vašeho blízkého, se kterými nešlápnete vedle

14.06.2023
Pořídil si někdo z Vašeho okolí nový byt či dům a chcete s sebou na první návštěvu přinést něco užitečného do nové domácnosti nebo jen hledáte dárky pro blízké k jakékoliv jiné příležitosti? Existuje řada skvělých tipů na dárky, které udělají nejen radost, ale zároveň budou pro Vašeho blízkého užitečné.
Ilustrační snímek | Zdroj: freepik.com

Kvalitní nádobí a drobné kuchyňské spotřebiče


Designové nádobí a pomocníky do kuchyně v podobě menších spotřebičů ocení snad každý kuchař. Můžete zvážit například kvalitní sadu nožů, pánev, pekáče nebo sady nádobí, které jsou praktické a mohou udělat velkou radost i svým designem. Pokud Váš blízký v kuchyni příliš času netráví, se sadou hrnků na kávu či čaj nebo sklenkami na víno nikdy nešlápnete vedle.

Elektronika


V dnešní době rozhodněte potěší i jakákoliv elektronika. Velmi populární a cenově dostupný dárek je například bezdrátový reproduktor pro poslech hudby. Dalším skvělým tipem jsou chytré zubní kartáčky, které se při výběru vhodného designu mohou stát i skvělým doplňkem koupelnové poličky.

Zahrádkářské nářadí


Jestliže Váš blízký tráví rád čas na své zahradě, rozhodně přemýšlejte o darování kvalitního zahradního nářadí a příslušenství - barevné zahradnické sady včetně rukavic, kvalitní sekera či nůžky na živý plot.

Organizátory a úložné boxy


V nové domácnosti, kde se vždy snažíme o pořádek a systém, není nikdy dost nejrůznějších organizátorů. Zvažte například šikovné pořadače na boty, krabice na uskladnění oblečení nebo koše na třídění odpadu.

Kvalitní ložní prádlo a ručníky


Stylové ložní prádlo a kvalitní ručníky vždy přinesou do domácnosti nádech luxusu. Radost obdarovanému jistě zajistí také teplá deka na zimní večery.

Knihy


Knihy jsou velmi univerzálním dárkem, který nikoho neurazí. Například ty o vaření, zahradničení či interiérovém designu mohou obdarovanému dodat inspiraci pro zlepšení nové domácnosti.

Svíčky či pokojové květiny


Pokud si netroufáte odhadovat vkus a styl obdarovaného, svíčky či květiny budou vždy sázkou na jistotu.

Pamatujte, že při výběru užitečného dárku je nezbytné zvážit zájmy, potřeby a vkus obdarovaného. Ujistěte se, že dárek bude v domácnosti skutečně přínosný a hodnotný, aby nedošlo k nepříjemným situacím. Jestliže si nejste výběrem jisti, zvolte některý z neutrálnějších dárků.

Autor: BH
Sdílet na Twitteru

Další články z rubriky Bydlení

Jak pečovat o nábytek z masivu? Udržujte krásu a kvalitu masivního dřeva správnou údržbou

Nábytek z masivního dřeva je ceněný zejména pro svou odolnost, přírodní krásu a nadčasový vzhled. Aby váš kus nábytku z masivu zůstal krásný a kvalitn ...

Zrcadla v interiéru: Víc než jen odraz vašeho obličeje

Zrcadla jsou nepostradatelným prvkem v interiéru, který přidává nejen funkční, ale také estetickou hodnotu do každé místnosti. Nezáleží na tom, zda se ...

Renovace starého nábytku: Oživení pokladů z minulosti

Starý nábytek má své kouzlo. Může se nám perfektně hodit do domácnosti v tzv. antique či vintage stylu nebo může být součástí rodinné historie. Někdy ...

Co by nemělo chybět v pokoji prvňáčka? Tipy na kreativní a funkční dětský pokoj

Přechod z děťátka předškolního věku na školáka je zásadním zlomem. Dětský pokoj se pro prvňáčka stává místem, kde tráví spoustu času nejen hraním, ale ...

Doporučujeme

Publikovat článek