Home » Bydlení

Co dát jako dárek do nového domu či bytu? Tipy na dárky do domácnosti Vašeho blízkého, se kterými nešlápnete vedle

14.06.2023
Pořídil si někdo z Vašeho okolí nový byt či dům a chcete s sebou na první návštěvu přinést něco užitečného do nové domácnosti nebo jen hledáte dárky pro blízké k jakékoliv jiné příležitosti? Existuje řada skvělých tipů na dárky, které udělají nejen radost, ale zároveň budou pro Vašeho blízkého užitečné.
Ilustrační snímek | Zdroj: freepik.com

Kvalitní nádobí a drobné kuchyňské spotřebiče


Designové nádobí a pomocníky do kuchyně v podobě menších spotřebičů ocení snad každý kuchař. Můžete zvážit například kvalitní sadu nožů, pánev, pekáče nebo sady nádobí, které jsou praktické a mohou udělat velkou radost i svým designem. Pokud Váš blízký v kuchyni příliš času netráví, se sadou hrnků na kávu či čaj nebo sklenkami na víno nikdy nešlápnete vedle.

Elektronika


V dnešní době rozhodněte potěší i jakákoliv elektronika. Velmi populární a cenově dostupný dárek je například bezdrátový reproduktor pro poslech hudby. Dalším skvělým tipem jsou chytré zubní kartáčky, které se při výběru vhodného designu mohou stát i skvělým doplňkem koupelnové poličky.

Zahrádkářské nářadí


Jestliže Váš blízký tráví rád čas na své zahradě, rozhodně přemýšlejte o darování kvalitního zahradního nářadí a příslušenství - barevné zahradnické sady včetně rukavic, kvalitní sekera či nůžky na živý plot.

Organizátory a úložné boxy


V nové domácnosti, kde se vždy snažíme o pořádek a systém, není nikdy dost nejrůznějších organizátorů. Zvažte například šikovné pořadače na boty, krabice na uskladnění oblečení nebo koše na třídění odpadu.

Kvalitní ložní prádlo a ručníky


Stylové ložní prádlo a kvalitní ručníky vždy přinesou do domácnosti nádech luxusu. Radost obdarovanému jistě zajistí také teplá deka na zimní večery.

Knihy


Knihy jsou velmi univerzálním dárkem, který nikoho neurazí. Například ty o vaření, zahradničení či interiérovém designu mohou obdarovanému dodat inspiraci pro zlepšení nové domácnosti.

Svíčky či pokojové květiny


Pokud si netroufáte odhadovat vkus a styl obdarovaného, svíčky či květiny budou vždy sázkou na jistotu.

Pamatujte, že při výběru užitečného dárku je nezbytné zvážit zájmy, potřeby a vkus obdarovaného. Ujistěte se, že dárek bude v domácnosti skutečně přínosný a hodnotný, aby nedošlo k nepříjemným situacím. Jestliže si nejste výběrem jisti, zvolte některý z neutrálnějších dárků.

Autor: BH
Sdílet na Twitteru

Další články z rubriky Bydlení

Jak vybavit balkon pro letní posezení

Léto je ideálním obdobím pro trávení času venku, a pokud máte balkon nebo terasu, může se stát vaším osobním útočištěm na čerstvém vzduchu. Vybavení b ...

Bydlení v industriálním stylu: Jaké prvky do interiéru zapojit?

Industriální styl, který v sobě nese surovou krásu starých továren a průmyslových hal, se stal jedním z nejoblíbenějších trendů v interiérovém designu ...

Trend dekorativní stěrky: univerzální a elegantní

Dekorativní stěrka se stává stále populárnější volbou pro interiérové designéry a majitele domů, a to zejména díky své všestrannosti, odolnosti a eleg ...

Jak zútulnit chatu: Tipy pro příjemnější bydlení v přírodě

Chata v přírodě je místem, kde si můžete odpočinout, načerpat novou energii a užít si klidu daleko od městského shonu. Aby váš pobyt v chatě byl co ne ...

Doporučujeme

Publikovat článek