Home » Bydlení

Co dát jako dárek do nového domu či bytu? Tipy na dárky do domácnosti Vašeho blízkého, se kterými nešlápnete vedle

14.06.2023
Pořídil si někdo z Vašeho okolí nový byt či dům a chcete s sebou na první návštěvu přinést něco užitečného do nové domácnosti nebo jen hledáte dárky pro blízké k jakékoliv jiné příležitosti? Existuje řada skvělých tipů na dárky, které udělají nejen radost, ale zároveň budou pro Vašeho blízkého užitečné.
Ilustrační snímek | Zdroj: freepik.com

Kvalitní nádobí a drobné kuchyňské spotřebiče


Designové nádobí a pomocníky do kuchyně v podobě menších spotřebičů ocení snad každý kuchař. Můžete zvážit například kvalitní sadu nožů, pánev, pekáče nebo sady nádobí, které jsou praktické a mohou udělat velkou radost i svým designem. Pokud Váš blízký v kuchyni příliš času netráví, se sadou hrnků na kávu či čaj nebo sklenkami na víno nikdy nešlápnete vedle.

Elektronika


V dnešní době rozhodněte potěší i jakákoliv elektronika. Velmi populární a cenově dostupný dárek je například bezdrátový reproduktor pro poslech hudby. Dalším skvělým tipem jsou chytré zubní kartáčky, které se při výběru vhodného designu mohou stát i skvělým doplňkem koupelnové poličky.

Zahrádkářské nářadí


Jestliže Váš blízký tráví rád čas na své zahradě, rozhodně přemýšlejte o darování kvalitního zahradního nářadí a příslušenství - barevné zahradnické sady včetně rukavic, kvalitní sekera či nůžky na živý plot.

Organizátory a úložné boxy


V nové domácnosti, kde se vždy snažíme o pořádek a systém, není nikdy dost nejrůznějších organizátorů. Zvažte například šikovné pořadače na boty, krabice na uskladnění oblečení nebo koše na třídění odpadu.

Kvalitní ložní prádlo a ručníky


Stylové ložní prádlo a kvalitní ručníky vždy přinesou do domácnosti nádech luxusu. Radost obdarovanému jistě zajistí také teplá deka na zimní večery.

Knihy


Knihy jsou velmi univerzálním dárkem, který nikoho neurazí. Například ty o vaření, zahradničení či interiérovém designu mohou obdarovanému dodat inspiraci pro zlepšení nové domácnosti.

Svíčky či pokojové květiny


Pokud si netroufáte odhadovat vkus a styl obdarovaného, svíčky či květiny budou vždy sázkou na jistotu.

Pamatujte, že při výběru užitečného dárku je nezbytné zvážit zájmy, potřeby a vkus obdarovaného. Ujistěte se, že dárek bude v domácnosti skutečně přínosný a hodnotný, aby nedošlo k nepříjemným situacím. Jestliže si nejste výběrem jisti, zvolte některý z neutrálnějších dárků.

Autor: BH
Sdílet na Twitteru

Další články z rubriky Bydlení

Co funguje proti molům a jak se jich zbavit?

Moly mohou být v domácnosti velkým problémem, zejména pokud se začnou šířit do vašich šatníků a poškozovat vaše oblíbené oblečení. Ať už se jedná o mo ...

Jak vybrat ideální jídelní stůl pro vaši domácnost

Jídelní stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v domácnosti. Je to místo, kde se rodina schází k jídlu, kde probíhají rodinná setkání a večeře ...

Domácí trezor: Investice do klidu a bezpečí

Bezpečnost domova je pro většinu lidí hlavní prioritou. Jednou z forem ochrany majetku a důležitých dokumentů je investice do domácího trezoru. Proč b ...

Jak šetrně vyčistit odpady bez instalatéra

Odpady v domácnosti mohou časem způsobit problémy, pokud je však čištění pravidelné, nemusíme se dostávat do situací, které vyžadují pomoc instalatéra ...

Doporučujeme

Publikovat článek