Home » Hobby a zahrada

Potřebujete nahradit zchátralou zahradní chatku? Víme, jak na to snadno

02.01.2024
Pokud jste si nedávno pořídili vlastní zahradu, nejspíše se musíte postarat o velmi starou a nestabilní chatku. Ačkoliv vám neporadíme s jejím zbouráním, rozhodně pro vás máme super tip na nový kus. Díky nám se vyhnete shánění materiálu, výstavbě a dalším složitostem. Jak je to možné?
Zahradní domek Sandra 21,5 + 3,7 m² | Zdroj: www.skluzavky.cz

Pouze objednat a složit


Odpovědí jsou šikovné zahradní domky, jež si pouze objednáte a následně složíte jako jakousi zábavnou stavebnici. K dokončení vlastní chatky přitom nemusíte vlastnit žádné speciální nástroje. Stejně tak nemusíte být technicky zdatní. Celý proces zabere maximálně jedno odpoledne.

Mezi majiteli zahrad je oblíbený například typ ZAHRADNÍ DOMEK Sandra 21,5 + 3,7 m². První číslo udává plochu interiéru, druhé zase terasy. Celá stavebnice je složená z masivního dřeva a obsahuje samozřejmě i plastová okna a prosklené dveře. Součástí balení je i přehledný návod, na jehož základě vše hravě zvládnete.

Nechcete se starat o skládání svépomocí? Máte lepší věci na práci? Pak si před samotným objednáním zaklikněte možnost složení od dodavatele.

Útulná zahrada se vším všudy


Chcete-li správně vybavit novou zahradu, rozhodně nezapomínejte ani na zahradní houpačky, koupací sudy, dětská pískoviště nebo workout hřiště. Veškeré vybavení (včetně desítek a desítek zahradních domků) naleznete na webových stránkách oblíbených dodavatelů z e-shopu Skluzavky.cz.

V současné době jsou hitem především Montessori hračky. Jedná se o pečlivě sestavenou kombinaci prolézaček a logických hlavolamů pro vaše malé ratolesti. Účelem je zdokonalení fyzických i mentálních schopností. Vše je navržené na základě uznávané pedagogické a výchovné metody jménem Montessori. Jak takové pomůcky vypadají? To se dozvíte po rozkliknutí výše vloženého odkazu.

Autor: Pl
Sdílet na Twitteru

Další články z rubriky Hobby a zahrada

Příprava skleníku na jaro aneb jak zajistit úspěšnou sezónu

Skleník je jako malý ráj pro zahradníky, kteří chtějí z pěstování vyždímat maximum a mít kontrolu nad podmínkami pro své rostliny. A právě jaro je ide ...

Ideální čas na plánování zahrady je právě teď!

Zima je klidnou dobou, kdy vám připadá, že zahradě není třeba věnovat příliš pozornosti. Nicméně, právě tato doba je ideálním časem pro plánování a př ...

Péče o psa v zimě: Co dát do psí boudy a kdy už je moc zima?

Hřejivé oblečky, pozor na popraskané tlapky z posolených silnic a procházky spíše kratší - to snad každý majitel psa ví. Co ale se psem, který je venk ...

Výroba krmiva pro ptáky: Tipy na dobroty pro ptačí kamarády

Výroba vlastního krmiva je skvělým způsobem, jak poskytnout potravu našim ptačím přátelům a zároveň se podílet na péči o místní ekosystém. Následující ...

Doporučujeme

Publikovat článek