Home » Hobby a zahrada

Potřebujete nahradit zchátralou zahradní chatku? Víme, jak na to snadno

02.01.2024
Pokud jste si nedávno pořídili vlastní zahradu, nejspíše se musíte postarat o velmi starou a nestabilní chatku. Ačkoliv vám neporadíme s jejím zbouráním, rozhodně pro vás máme super tip na nový kus. Díky nám se vyhnete shánění materiálu, výstavbě a dalším složitostem. Jak je to možné?
Zahradní domek Sandra 21,5 + 3,7 m² | Zdroj: www.skluzavky.cz

Pouze objednat a složit


Odpovědí jsou šikovné zahradní domky, jež si pouze objednáte a následně složíte jako jakousi zábavnou stavebnici. K dokončení vlastní chatky přitom nemusíte vlastnit žádné speciální nástroje. Stejně tak nemusíte být technicky zdatní. Celý proces zabere maximálně jedno odpoledne.

Mezi majiteli zahrad je oblíbený například typ ZAHRADNÍ DOMEK Sandra 21,5 + 3,7 m². První číslo udává plochu interiéru, druhé zase terasy. Celá stavebnice je složená z masivního dřeva a obsahuje samozřejmě i plastová okna a prosklené dveře. Součástí balení je i přehledný návod, na jehož základě vše hravě zvládnete.

Nechcete se starat o skládání svépomocí? Máte lepší věci na práci? Pak si před samotným objednáním zaklikněte možnost složení od dodavatele.

Útulná zahrada se vším všudy


Chcete-li správně vybavit novou zahradu, rozhodně nezapomínejte ani na zahradní houpačky, koupací sudy, dětská pískoviště nebo workout hřiště. Veškeré vybavení (včetně desítek a desítek zahradních domků) naleznete na webových stránkách oblíbených dodavatelů z e-shopu Skluzavky.cz.

V současné době jsou hitem především Montessori hračky. Jedná se o pečlivě sestavenou kombinaci prolézaček a logických hlavolamů pro vaše malé ratolesti. Účelem je zdokonalení fyzických i mentálních schopností. Vše je navržené na základě uznávané pedagogické a výchovné metody jménem Montessori. Jak takové pomůcky vypadají? To se dozvíte po rozkliknutí výše vloženého odkazu.

Autor: Pl
Sdílet na Twitteru

Další články z rubriky Hobby a zahrada

Pěstování růží v zahradě: Jaké podmínky mají rády a jak o ně správně pečovat?

Růže jsou jednou z nejoblíbenějších zahradních květin díky své kráse, vůni a široké škále barev a tvarů. Aby v zahradě prospívaly a kvetly co nejkrásn ...

Pravidla sekání trávy: Čemu se vyhnout a na co nezapomenout, aby trávník prospíval

Sekání trávy je základní činností pro udržení krásného a zdravého trávníku. Nesprávné sekání však může mít negativní dopady na vzhled a zdraví trávník ...

Zavíječ zimostrázový a buxusy: Jak se bránit proti neúprosnému škůdci

Buxusy, známé pro svou hustou a elegantní zelenou strukturu, jsou populární volbou pro zahradní realizace po celém světě. Bohužel, tyto oblíbené keře ...

Nenáročné plodiny pro začínající zahradníky: Sázejte na úspěch!

Přemýšlíte o tom, že byste si začali pěstovat vlastní zeleninu, ale nejste si jisti, kde začít? Nevěšte hlavu! Existuje mnoho nenáročných plodin, kter ...

Doporučujeme

Publikovat článek